زیبات

زیبات

زیبات ، دشمن هرچی روبات

 

از مهمترین مشکلاتی که مدیران ابرگروه های تلگرامی بزرگ با آن دست و پنجه نرم می کنند هجوم و لشکر کشی روبات های مستهجن و غیراخلاقی و همچنین تبلیغات رگباری این نوع روبات ها می باشد.این معضل به قدری بزرگ شده که روزانه چندصد روبات توسط زیبات شناسایی و منهدم می گردند.نحوه عملکرد زیبات به این صورت است که او را در گروه خود ادمین می کنید و با دستورات هوشمند در پی وی به وی دستور می دهید که با روبات ها چه برخوردی داشته باشد.بعضی از مدیران دوست دارند جمعیت گروهشان حفظ شود اما در عین حال این روبات ها مسدود شوند که از تنظیمات این دستور را اعمال می کنند و بعضی از مدیران نیز می خواهند این افراد و روبات ها بصورت کامل ار گروهشان پاکسازی و حذف شوند که گزینه حذف را انتخاب می کنند.

 

فرض کنید زیبات در ۱۰۰ گروه ادمین است ، به محض شناسایی روبات هوشمند یا روبات معمولی ، دستور در تمام گروه ها صادر می شود و روبات مورد نظر در ۱۰۰ گروه به بلک لیست معرفی می شود ، با این حالت گروه شما بیمه می شود که اگر روزی آن روبات قصد ورود به گروهتان را داشت این امکان میسر نخواهد بود و نخواهد توانست وارد گروهتان شود.

 

هشدار : هرگز در گروهی که ادمین آن نیستید زیبات را عضو نکنید زیرا باعث بلک لیست شدن خود شما خواهد شد ، در صورتی که اشتباها وارد بلک لیست شدید با پشتیبانی مراتب را درمیان بگذارید.

راهنما :

پس از ادمین کردن زیبات در گروه، به تنظیمات گروه مورد نظرتان مراجعه کنید و یکی از گزینه ها را انتخاب کنید

۱٫ روبات ناشناس و پیشرفته : روبات هایی که همانند حساب کاربری یک شخص عادی دارند ، اما نوعی روبات پیشرفته اند که با یک تلگرام روی سرور نصب می شوند و اصلا قابل شناسایی نیستند ، اما برای زیبات قابل ردیابی و شناسایی هستند.

 

شما دراین قسمت می توانید به زیبات بگویید با روبات های ناشناس و پیشرفته ای که غیرقابل شناسایی توسط روبات های محافظ هستند چگونه رفتاری داشته باشد.

۲٫روبات معمولی : روبات های هستند که آخر اسمشان bot است و روبات های رسمی تلگرام هستند که کاملا مشخص و قابل شناسایی اند.

 

شما دراین قسمت می توانید به زیبات بگویید با روبات های معمولی که قابل شناسایی برای هرنوع روبات محافظی هستند چگونه رفتاری داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفده =