به نام خداوند هستی بخش

درمقابل عزم و اراده ی انسان هیچ چیز پایدار نیست ، پس تو می توانی

 

شرایط خدمات

 

 1. سرویس های هدهد صرفا جهت خدمات رسانی رایگان به مردم  بنا نهاده شده اند و هرگونه سوء استفاده از نام هدهد ، برند و لوگوی کاملا غیر مجاز بوده و با متخلفین برابر قوانین جرائم سایبری برخورد قانونی خواهد شد.تمامی حقوق مادی و معنوی برای طرح ها و برند هدهد محفوظ است.
 2. در سرویس خدماتی “هدهد تبلیغاتچی” که محتوای آن به دست مخاطبین هدهد نوشته و منتشر می شود هیچگونه مسئولیت قانونی برای سرویس های خدماتی هدهد نداشته و ندارد.هدهد صرفا با استفاده از روبات های محافظ اختصاصی خود از انتشار موارد ناقض قوانین هدهد جلوگیری می کند.
 3. انتشار هرگونه مطالب و محتوای مستهجن ، غیر اخلاقی ، سیاسی ،توهین به شخصیت های دینی و مذهبی ، توهین به اسلام و سایر ادیان ، تمسخر اقوام ایرانی ، کاملا ممنوع می باشد،روبات های محافظ سرویس های هدهد در صورت اینگونه موارد سریعا آن را حذف می کنند و گزارش ارسال آن را برای پشتیبانی هدهد ارسال می نمایند و در صورت تکرار این خطا،شخص متخلف برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران ، به دستگاه قضا معرفی و مورد پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 4. تبلیغات هرگونه محصولات غیر مجاز ، قاچاق و موارد ممنوعه ، در صورتیکه توسط پلیس هدهد شناسایی شود ، بلافاصله حذف ، و ناشر آن به مراجع قانونی معرفی خواهد شد.
 5. تمامی سرویس های هدهد فقط در وبسایت رسمی خود هدهد یعنی مای هد هد دات آی آر Myhodhod.ir منتشر شده و رونمایی می شوند و در هیچ جایی جز وبسایت رسمی خود و کانال های نام برده شده در وبسایت ، درهیچ جای دیگر فعالیتی ندارند.که اسامی این سرویس های خدماتی عبارتند از: هدهددانا_هدهدنیوز_هدهدباتس_هدهدتبلیغاتچی_ پشتیبانی تمامی این سرویس ها @myhodhod_support در پیام رسان تلگرام می باشند.

 

حریم های رازداری

 

 1. تمامی اطلاعات مخاطبین ، مدیران و دست اندرکاران هدهد محفوظ اند و هیچگونه دسترسی غیرمجازی برای سوء استفاده از این اطلاعات وجود ندارد و در سیستم های آفلاین ذخیره می شوند.
 2. هدهد مجاز است در صورت صلاح دید مراجع قانونی،اطلاعات خواسته شده را در اختیار دستگاه های دولتی قرار دهد.
 3. دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و محتوای خصوصی و نقض حریم و افشای اطلاعات مدیران و کاربران کاملا ممنوع بوده ، در صورت مشاهده و گزارش ، مراتب جهت پیگیری دستگاه قضا ارسال خواهند شد

 

قوانین خرید

 

 1. تمامی تراکنش های مالی هدهد در همین وبسایت و با پروتکل امنیتی SSL صورت می گیرد و در نوار آدرس باید علامت سبز رنگ “امن” نمایان باشد.
 2. در خرید لایسنس های فعالسازی روبات های هوشمند هدهدباتس دقت فرمایید ، تمام این روبات ها دارای ۷ روز گارانتی و تست می باشند که کاربر می بایست در این هفت روز نحوه عملکرد روبات را مشاهده و تمایل به خرید یا عدم خرید آن را اعلام کند ، بدین ترتیب هیچگونه وجهی پس از پرداخت قابل عوت نمی باشد و نخواهد بود.
 3. استفاده از خدمات غیر رایگان هدهد برای افراد سودجو ، برهم زننده ی امنیت عمومی ، خلاف شرع ، خرید و فروش محصولات غیر مجاز و قاچاق و همچنین تمامی مواردی که شامل نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند کاملا ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
 4. درصورت داشتن سوال و یا مشکل ، انتقاد ، پیشنهاد ویا هرگونه شکایت از فرم تماس با ما در اینجا استفاده کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سرویس های خدماتی هدهد محفوظ است

 

درحال تکمیل شدن…

 

بروزرسانی در ۹ اسفند ۱۳۹۶