محصولات هدهد چطور برای من ارسال میشه؟

پس از پرداخت انلاین هزینه ی محصول یا محصولات،بلافاصله محصول شما جهت ارسال آماده سازی میشه و بعد از گذشت حداقل ۴ روزکاری الی ۱۰ روز کاری کالای مورد نظرتون درب منزل تحویلتون خواهد شد.

چطور به هدهد اعتماد کنم؟

خیالتون تخت تخت باشه ، هدهد یکی از سرویس های خدماتی مجموعه “سبک مدرن” هست.میتونین به سبک مدرن مراجعه کنین و مجوز های مربوطه ی اون رو در پایین سایت (فوتر) مشاهده کنین.ضمنا خود هدهد هم به زودی به نماد الکترونیک مجهز میشه که ازین بابت خاطرتون رو جمع کنه.

راه های احراز هویت هدهد

  1. مراجعه به وبسایت رسمی مجموعه ی سبک مدرن
  2. جستجوی کلمه ی “سبک مدرن” بر روی گوگل مپ
  3. تماس مستقیم با دفتر مجموعه سبک مدرن ۲۱۳۱-۳۲۵۳-۰۵۶
  4. تماس و مشاوره با پشتیبانی هدهد

کیفیت محصولات چطوره؟میشه بهش اعتماد کرد؟

ما محصولاتی رو بهتون ارائه میدیم که اولا “اوریجینال” و ثانیا درجه یک هست.اعتبار ما بر پایه ی اعتماد شما عزیزان است.بازم حتما قبل از هرگونه خرید مشاوره ی لازم رو با پشتیبانی انجام بدین و محصول رو در سایت به دقت بررسی کنین.بعد از پرداخت هزینه ۲ ساعت جهت عودت وجه فرصت دارین که اگر از خرید منصرف شدین درخواست بازگشت وجه رو بدین تا ما هم وجه رو عودت کنیم

محصولاتتون شامل چیا میشه؟

محصولاتمون رو ما بصورت رسمی در وبسایت و در همین صفحه قرارشون میدیم ، همچنین میتونین به کانال رسمی هدهد آفر هم مراجعه کنین.فعلا دسته بندی مشخصی برای محصولات نداریم.

هزینه ارسال کالا چقدره؟

باید این خبر خوش رو بهتون بدیم که کاملا رایگانه!

تعداد محدودی کالا را با شگفت انگیز ترین قیمت برایتان آماده کردیم.هدهد آفر را آخر هر هفته دنبال کنید. محصولات هدهد آفر در کانال رسمی آن و در همین بخش از سایت نیز درج می شوند.